Atribuită Cumpărare directă

PAPUC CUPRU NO 25/8 MM - 10 BUC - 8.46 LEI PAPUC CUPRU 35/10 MM- 10 BUC - 14.44 LEI PAPUC CUPRU 50/10 MM - 10 BUC - 20.15 LEI INTRERUPATOR 100A - 3 BUC - 824.29 LEI INTRERUPATOR 160A - - 3 BUC - 1064.49 LEI

Număr anunț
DA25187701
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.931,82 RON
Valoare atribuită
1.931,82 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
05.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.931,82 RON

din 1.931,82 RON estimat