Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mica publicitate SC WEST STRUCTURE IMPEX SRL/ Referat nr.MBR_DSI 3553/14.02.2020 AJFP ILFOV

Număr anunț
DA25157408
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
92400000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,60 RON
Valoare atribuită
165,60 RON
Data publicării
28.02.2020 00:00
Data finalizării
02.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,60 RON

din 165,60 RON estimat