Atribuită
Cumpărare directă
Scaun directorial OFF 629 culoarea maro Scaunul dierctorial OFF 629 se remarca prin forma sportiva si eleganta, precum si prin culorile adaptate unui birou modern. Scaunul OFF 629 este fabricat din : baza meytalic cromata, brate metalice, captusite cu piele ecologica, piston cu gaz pentru reglarea pe inaltime si sezut si spatar tapitate cu piele ecologica moale. Scaunul este disponibil pe culorile crem si maro. Descrierea completa pe http://www.scauneonline.ro/scaun-directorial-OFF-629 Persoana de contact Doru Cosofret tel: 0721297019
- Număr anunț
- DA25162296
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- XACT CONSULTING SRL (CUI 15507118)
- Cod CPV
- 39112000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890 RON
- Valoare atribuită
- 1.890 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.