Atribuită
Cumpărare directă
1 TB2849773104 OLANDEZ NI /BRONZ 1" ERATA 1.000 buc 2 TB039779814 NIPLU BRONZ 1" ERATA 1.000 buc 3 TB025643183926 REDUCTIE 241 1 1/4-1" ZN ERATA 1.000 buc 4 EL25010171078112 COLIER CABLU 3.6X300 100B/PAC 69364 PROFIX 1.00000 pac 5 ME11350429301 PRESOSTAT 070301T ITAL TEHNICA 1.000 buc 6 EL138021016103 COLIER PLASTIC 300X4.8 100B/SET BMB3048 CONS. 1.00000 set 7 EL138021018103 COLIER PLASTIC 370X4.8 100B/SET BMB3748 CONS. 1.00000 set 8 EL138021014103 COLIER PLASTIC 250X4.8 100B/SET BMB2548 CONS. 1.00000 set 9 ME10080407102 POMPA SUBMERSIBILA INOX APE CURATE PSI4-1500 PARTENER 1.000 buc
- Număr anunț
- DA25174588
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 686,71 RON
- Valoare atribuită
- 686,71 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.