Atribuită Cumpărare directă

Acoperiri amortizoare de socuri (covor elastic din cauciuc)se foloseste ca suprafata de contact.Covorul elastic din cauciuc este realizat din granule de cauciuc,compus dintr-un strat de granule de cauciuc compactate cu ajutorul unui liant colorat.Turnarea se va face peste un strat suport de pietris sort 8-16 mm,usor compactat,cu o grosime intre 2-4 cm.

Număr anunț
DA25167272
Autoritate contractantă
SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI 27280093)
Furnizor / câștigător
DFS CENTER GRUP SRL (CUI 14866091)
Cod CPV
33682000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.765 RON
Valoare atribuită
47.765 RON
Data publicării
02.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.765 RON

din 47.765 RON estimat