Atribuită Cumpărare directă

Seringa / Seringi 50 ml cu ac Luer Lock pentru INJECTOMAT / INFUSOMAT - adaptare Luer-Lock centrat - formata din 3 piese (piston, corp, garnitura), rezistente la presiune. - este prevazut cu ac de 18G - gradatie exacta si bine delimitata la ml. - ambalate unitar in blistere - Pe ambalaj sunt mentionate: numarul lotul, calitatea de steril,calitatea de unica folosinta, marcaj CE, data fabricatie/ expirarii

Număr anunț
DA25178687
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
03.03.2020 00:00
Data finalizării
04.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat