Atribuită Cumpărare directă

Biclosol - tablete clorigene efervescente de 3.2 grame care degaja 1,5,gr. clor activ cutie 300 tablete. Iso 9001-2008.

Număr anunț
DA25163127
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA PLUGARI (CUI 17145499)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI 26789162)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,80 RON
Valoare atribuită
216,80 RON
Data publicării
01.03.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,80 RON

din 216,80 RON estimat