Atribuită
Cumpărare directă
Solicitam achizitionarea serviciului de paza cu 1 dispozitiv de paza pentru cladirea in care functioneaza Biblioteca Judeteana Tulcea. Serviciul se va efectua in zilele lucratoare, luni-vineri, in intervalul orar 08,00-18,00. Serviciul se va realiza in conformitate cu prevederile Legii nr. 333/2003, cu personal de specialitate avizat și instruit conform prevederilor legale in vigoare. Prestatorul trebuie sa fie constituit si sa functioneze potrivit legislatiei in domeniu. Pretul este ferm pe toata durata contractului.
- Număr anunț
- DA25173954
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
- Furnizor / câștigător
- GOLD LIONS SECURITY SRL (CUI 36493856)
- Cod CPV
- 79713000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.500 RON
- Valoare atribuită
- 16.500 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.