Atribuită
Cumpărare directă
Articole de bucatarie pentru dotarea caminului cultural din localitatea Subcetate: Scurgător 4 buc; Carafă 24 buc; Cuţit 4 buc; Set ceai 1 set; Paletă 2 buc; Lingură 140 buc; Coş gunoi 6 buc; Furculiţă 140 buc; Faţă de masă 20 buc; Cuţit 140 buc; Polonic 30 buc; Cratiţă cu capac 1 buc; Spumieră 1 buc; Oală cu capac 1 buc; Tocător 2 buc; Semioală cu capac 1 buc; Cleşte friptură 2 buc; Farfurie întinsă mică 138 buc; - Făraş 2 buc; Farfurie întinsă mare 138 buc; Găleată; Farfure adâncă 138 bu; Pahar 144 buc; Bol salată mic 138 buc; Linguriţă 132 buc; Farfurie desert 138 buc; Pahar mic 144 buc; Bol salată mare 36 buc; Coş pâine 10 buc; Platou 35 buc; Olivieră 16 buc; Tavă 6 buc.
- Număr anunț
- DA25171673
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39220000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.367,38 RON
- Valoare atribuită
- 9.367,38 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.