Atribuită
Cumpărare directă
Se vor achizitiona servicii de asigurare RCA pentru remorca aferentă transportului generatorului de curent ESE 70DWR marca MARTZ cu numărul de identificare SXX4S051KH174182, deținută de Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă „Crişana” al Judeţului Bihor. Decontarea se va realiza pe baza de document justificativ, respectiv factura fiscala. Ţinând cont de faptul că bugetul pentru această achiziție este de 130 lei fără TVA, conform referatului de necesitate, valoarea totală a acesteia va fi până la concurenţa sumei de 130 lei fără TVA.
- Număr anunț
- DA25166139
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130 RON
- Valoare atribuită
- 130 RON
- Data publicării
- 02.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.