Atribuită
Cumpărare directă
Produse de igiena si ingrijire personala pentru victimele violentei domestice, beneficiarii din cadrul proiectului ”VENUS-Impreuna pentru o viata in siguranta!”, finantat conform Contractului de finantare POCU 465/4/4/128038 - Produse de curatat, detergenti, produse de ingrijire personala, hartie igienica, etc.
- Număr anunț
- DA25156256
- Autoritate contractantă
- Municipiul Radauti (CUI 4244148)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.013,26 RON
- Valoare atribuită
- 3.013,26 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.