Atribuită
Cumpărare directă
Paleta grafit (4 bucati) - sunt destinate pompelor de vacuum cu ungere uscata. Durata de viata a acestora este intre 4-8 luni in functie de rata de utilizare a aparatului de muls. Dimensiuni: 88 x 41 x 4.90 mm (L x l x h) Paleta grafit (4 bucati) - sunt destinate pompelor de vacuum cu ungere uscata. Durata de viata a acestora este intre 4-8 luni in functie de rata de utilizare a aparatului de muls. Dimensiuni: 80 x 43 x 4.93 mm Paleta grafit (4 bucati) - sunt destinate pompelor de vacuum cu ungere uscata. Durata de viata a acestora este intre 4-8 luni in functie de rata de utilizare a aparatului de muls. Dimensiuni: 70 x 43 x 4.93 mm
- Număr anunț
- DA25102386
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- MAGNET CENTER S.R.L. (CUI 24813531)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,52 RON
- Valoare atribuită
- 302,52 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.