Atribuită
Cumpărare directă
Contine: 691.218.p1.2 Aparat de presare Geberit ACO 203plus [2], în trusă: Tensiune nominală / frecvenţă a reţelei=230 V / 50-60 Hz, Tipul ştecărului=CEE 7/16, Putere consumată=90W -1buc 690.230.00.1 Set fălci de presare Geberit Mapress [2]: d=12 / 15 / 18 / 22 / 28 / 35mm - 1buc 691.296.00.2 Set coliere de presare Geberit Mapress [2], în trusă: d=42 / 54mm - 1 buc 691.137.00.1 Trusă pentru fălci de presare Geberit [2], [3] -1buc
- Număr anunț
- DA25078603
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- HTI INTERNATIONAL ROMANIA SRL (CUI 18613440)
- Cod CPV
- 44512940-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.367,27 RON
- Valoare atribuită
- 10.367,27 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.