Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO GRADUAL acoperire EXTREME, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 3 autoturisme care apartin unei persoane juridice romane, inmatriculate permanent in Romania, Jud. Galati, astfel: - marca DACIA LOGAN II, 1149 cmc, 54 kw, 5 locuri, 1510 kg. an fabricatie 2015, suma asigurata 22435 RON - marca SKODA OCTAVIA, 1798 cmc, 132 kw, 5 locuri, 1830 kg. an fabricatie 2016, suma asigurata 75879 RON - marca SKODA OCTAVIA, 1197 cmc, 77 kw, 5 locuri, 1810 kg. an fabricatie 2015, suma asigurata 44915 RON Fransize: zero la daune partiale si la dauna totala. Perioada de asigurare: 12 luni, cu data de intrare in valabilitate a politei: februarie 2020
- Număr anunț
- DA25106412
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.316,87 RON
- Valoare atribuită
- 6.316,87 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.