Atribuită
Cumpărare directă
iaurt72buc, oua150buc, telemea5kg, apte16kg,lamii1kg, sunca2kg, rosi bulion48buc, , varza4kg, ardi gras100buc, ceapa20kg, cartofi30kg, morovi20kg,telina10kg, pasirnac10kg, ulei12kg, zahar20kg, verdeata20buc, banane50buc, mere200buc, kiwi100buc, clementine200buc, pere150buc, pasta tomate20buc
- Număr anunț
- DA25107700
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.380 RON
- Valoare atribuită
- 2.380 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.