Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Creta alba 12 buc/cutie DACO 304090951 2 2.40 Lei 4.80 Lei Patroane cerneala PARKER 5 buc/set - Culoare: albastru nepermanent 308111201 4 13.90 Lei 55.60 Lei Pioneze metal, 100 buc/ cutie, CENTRUM 324021435 9 1.80 Lei 16.20 Lei File protectie transparente, 40 microni, 200 buc/set OPTIMA 525070936 1 14.22 Lei 14.22 Lei Plastilina 10 culori/set 200 g, KORES 327051613 4 6.00 Lei 24.00 Lei Textmarker SCHNEIDER JOB 4 buc/set 1213022 2 13.00 Lei 26.00 Lei File protectie cristal, 40 microni, 100buc/set OPTIMA 1370026 1 11.20 Lei 11.20 Lei Lipici solid 20 g OFFICE POINT 227091352 11 2.40 Lei 26.40 Lei Marker permanent CENTROPEN 8566 - Culoare: rosu 328101449 6 1.80 Lei 10.80 Lei Marker permanent CENTROPEN 8566 - Culoare: negru 328101449 6 1.80 Lei 10.80 Lei
- Număr anunț
- DA25123645
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M. 02000 (CUI 16020314)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,08 RON
- Valoare atribuită
- 168,08 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.