Atribuită
Cumpărare directă
Centrala pe ulei diatermic CUD 250 KW Componenta: 1. Cazan CUD 250 KW cu armaturi, cos de fum, suport 2.Reabilitare arzator AMG 315 prin inlocuire arzator propriu-zis, refacere automatizare si instalatie de gaz cu subansamble existente 3.Executie automatizare centrala CUD 250 cu componente pt functionare in conditii de siguranta, corelare cu aparatura existenta 4. Executie vas de expansiune de volum la min 500 l si echipare cu senzori de nivel min si nivel max si indicator de nivel 5. Montaje, realizare circuite centrala, remedieri structuri existente, probe functionale, instructiuni de exploatare, instruire personal Pret total 5000 Eu + TVA
- Număr anunț
- DA25113928
- Autoritate contractantă
- DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
- Furnizor / câștigător
- SOREVA IMPEX SRL (CUI 3684728)
- Cod CPV
- 39715200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.894,50 RON
- Valoare atribuită
- 23.894,50 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.