Atribuită
Cumpărare directă
1.hemodializa -saci 300 l -30 role -saci 35 l-4 role -lavete- 80 set -sapun -7 bid -detergnet rufe -3 buc -detergent wc- 15 buc -cozi mop- 25 buc 2.administrativ- soda - 50 buc -folie aluminiu- 20 role 3 upu bureti - 40 buc -detrrgnet geamuri- 25 buc -faras cu coada- 5 buc -fgaras cu lamele- 10buc -hartie igienica -100 buc -lavete-20 buc -matura pv- 15 buc -saci menaj- 35l- 50 role - saci menaj-60 l- 100 role -saci menaj 300 l- 100 buc -saoun lichid- 25 bid - praf curatat- 15 buc -solutie wc - 15 buc 4. ml - detergent pardoseli- 30 buc -clor - 24 buc -sol inox- 30buc
- Număr anunț
- DA25114264
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- VIASOFT TOTAL SRL (CUI 17594501)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.368,36 RON
- Valoare atribuită
- 4.368,36 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.