Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de catering pentru asigurarea hranei beneficiarilor CRR Govora (15,81 lei fara TVA*22 beneficiari*365 zile), in cantitatile si continutul caloric stabilit pentru normele de hrana prevazute in legislatia in vigoare si cu respectarea nivelului minim al alocatiei de hrana de 15,81 lei fara TVA/beneficiar, respectiv 16,60 lei TVA /beneficiar, stabilit conform HGR nr. 904/15.10.2014 pentru stabilirea limitelor minime de cheltuieli aferente drepturilor prevazute la art. 129, alin. 1 din Legea nr. 272/2004, privind protectia si promovarea drepturilor copilului - pentru unitatea de asistenta sociala.
- Număr anunț
- DA25111057
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- BEROMA SRL (CUI 17165984)
- Cod CPV
- 55520000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.954,30 RON
- Valoare atribuită
- 126.954,30 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.