Atribuită
Cumpărare directă
Flexicasco NB, cu valabilitatea 25.02.2020-24.05.2020 Informatiile despre autovehicul sunt: FARA DENUMIREA ASIGURATULUI TURISM DE TEREN MARCA: Dacia MODEL : Duster NR. INREGISTRARE: MAI51109 AN FABRICATIE: 2019 SUMA ASIGURATA: 77.411 Ron PRIMA DE ASIGURARE: 875 Ron VANDALISM: DA CIRCULATIA VEHICULULUI IN AFARA DRUMURILOR PUBLICE: DA PATRUNDEREA VEHICULULUI IN LOCURILE INUNDATE: DA EXTINDERE TERITORIALA: DA; SERVICE PARTENER: NU CHELTUIELI ADITIONALE: DA ASISTENTA RUTIERA: Premium ACCIDENTE PERSOANE: 40.000 Ron FRANSIZA: ZERO 2. Flexicasco NB, cu valabilitatea 24.02.2020-23.05.2020 Informatiile despre autovehicul sunt: FARA DENUMIREA ASIGURATULUI Autoutilitara cu masa maxima autorizata < 3,5 T MARCA: Mitsubishi MODEL : L200 NR. INREGISTRARE: MAI32886 AN FABRICATIE: 2011 SUMA ASIGURATA: 46.049 Ron PRIMA DE ASIGURARE: 782 Ron VANDALISM: DA CIRCULATIA VEHICULULUI IN AFARA DRUMURILOR PUBLICE: DA PATRUNDEREA VEHICULULUI IN LOCURILE INUNDATE: DA EXTINDERE TERITORIALA: DA SERVICE PARTENER: NU CHELTUIELI ADITIONALE: DA ASISTENTA RUTIERA: Premium ACCIDENTE PERSOANE: 40.000 Ron FRANSIZA: ZERO
- Număr anunț
- DA25111580
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.657 RON
- Valoare atribuită
- 1.657 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.