Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de gazduire web site pentru GAL ce includ: - spatiu gazduire minim 5 GB (spatiu de stocare al website-ului, fisierelor video/foto, arhiva, documente pdf, img etc); - trafic nelimitat (trafic de accesare necontorizat); Servicii de actualizare web site pentru GAL ce includ: - actualizari text, galerie foto, galerie video etc, dupa cum urmeaza: • actualizare text: adaugare, inlocuire, stergere, modificare text; • actualizare galerie foto: adaugare, inlocuire, stergere, modificare imagini, optimizare imagini; • actualizare galerie video: adaugare, inlocuire, stergere, modificare fisiere video, optimizare videoclipuri; - administrarea bazei de date, salvari periodice pe suport extern; - verificari periodice functionalitati site (incarcare pagini, linkuri, formular de contact etc) Cantitati Gazduire website pentru GAL – pret unitar/luna: 23 lei/luna (1 expert) Actualizare website pentru GAL – pret unitar/ora/expert: 60 lei/ora/expert Numar de ore actualizare website pentru GAL pe luna: 2 ore/luna (1 expert) Pret gazduire si actualizare website pentru GAL: 143 lei/luna Numar luni gazduire si actualizare website pentru GAL: 22 luni (01.03.2020-31.12.2021)
- Număr anunț
- DA25104014
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA "G.A.L. ULMUS MONTANA (CUI 36462701)
- Furnizor / câștigător
- IŞVANCA MIHAI-ALEXANDRU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 41270486)
- Cod CPV
- 72415000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 143 RON
- Valoare atribuită
- 143 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.