Atribuită
Cumpărare directă
Oferta tehnica conform caietului de sarcini va fi instotita de urmatoarele documente de eligibilitate: certificat constatator emis de Oficiul Registrului Comerțului în una din formele original/copie legalizată/copie lizibilă cu mențiunea “ conform cu originalul “ în termen de valabilitate la data depunerii ofertei, certificat de atestare fiscală privind achitarea obligațiilor exigibile către bugetul de stat în una din formele original/copie legalizată/ copie lizibilă cu mențiunea “ conform cu originalul “ în termen de valabilitate la data depunerii ofertei, certificat de atestare fiscală privind achitarea obligațiilor exigibile către bugetul local în una din formele original/copie legalizată/copie lizibilă cu mențiunea “ conform cu originalul “ în termen de valabilitate la data depunerii ofertei și copie lizibila certificat unic de înregistrare fiscală cu mențiunea “ conform cu originalul “, până la data de 28.02.2020, ora 16:00.
- Număr anunț
- DA25105397
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197642-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.606 RON
- Valoare atribuită
- 15.606 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.