Atribuită Cumpărare directă

Pe perioada 13.11.2019 - 24.02.2020 Cafea 8 kg x 37 Zahar 3kg x 3.60 Ceai dif. 4 buc x 10 Apa Borsec 5 bax x 18 Dulciuri Bomboane pom 5kg x11 Apa 0.5 10bax x 48

Număr anunț
DA25106010
Autoritate contractantă
COMUNA SALARD (CUI 4641318)
Furnizor / câștigător
Soc. coop de consum" CONSUMCOOP" Salard (CUI 112446)
Cod CPV
15820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
891,56 RON
Valoare atribuită
891,56 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

891,56 RON

din 891,56 RON estimat