Atribuită
Cumpărare directă
agrafe binder clips metal 19 mm, agrafe binder clips metal 25 mm , agrafe binder clips metal 32 mm, alonje set, agrafe birou mici 32 mm, agrafe birou medii 50 mm, agrafe birou mari 78 mm, ace cu gamalie, aracet daco, ascutitoare milan, biblioraft mare, banda pos, banda dublu adeziva, capsator cd, dvd, capse mici nr.10, capse mari 24/6, clipboard tip carte A4, clipboard simplu A4, condica prezenta A5, corector banda milan, corector fluid corector stilou, cutter mic, cutter mare, cub hartie alb, cutie arhivare carton, creion Rothring 0.7, creion HB, decapsator Milan, dosar pvc, dosar pvc cu sina, dosar carton cu sina, dosar simplu arhivare, evidentiator milan, evidentiator, elastice bani, folii protectie daco, foarfeca, hartie ambalaj alba si natur, lipici bic 21 g, liniar 30 cm, mapa pvc cu elastic, mina creion rothring 0,1, mina creion rothring 0,5, marker negru inscriptionat cd, marker negru bic, perforator20 file, pioneze afisare cap elastic, pix albastru gel, pasta rezerva pix office point, pix gel albastru ecada 0,5 , pix pasta albastra bic, pix pasta neagra bic, pix pasta albastra dacolino, pix gel rosu ecada, pix gel negru ecada, pix ghiseu, ăix pasta rosie, pix cu bila automat albastru, pix cu radiera, plic cd, plicuri mici c6, plicuri medii c5, autoadezive, plicuri mari c4 autoadezive, plicuri a4 burduf, plicuri mici cu fereastra pe stanga, post it cu lipici 76x76 colorate, post it mici, radiera, regstru matematica 100 file, rola etichete , suport pixuri, sfoara alba
- Număr anunț
- DA25107824
- Autoritate contractantă
- ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
- Furnizor / câștigător
- COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.044,37 RON
- Valoare atribuită
- 6.044,37 RON
- Data publicării
- 24.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.