Atribuită Cumpărare directă

oglinda inox 300x300 mm antivandal conform fisa tehnica

Număr anunț
DA25108353
Autoritate contractantă
Penitenciarul Oradea (CUI 23782682)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
38622000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat