Atribuită Cumpărare directă

Furnizare motorina 0.001% sulf pentru motoare Euro 5, pentru perioada 01.03.2020-31.07.2020 . Pretul de vanzare = pretul la pompa din ziua alimentarii autovehiculelor. Alimentarea se va efectua pe baza de card.

Număr anunț
DA25113675
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IALOMITA (CUI 9677975)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09134200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.813,75 RON
Valoare atribuită
18.813,75 RON
Data publicării
24.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.813,75 RON

din 18.813,75 RON estimat