Atribuită Cumpărare directă

Mouse optic Logitech DB9 tempest, nivel A, Tip optic cu cablu de 1.5 Rezolutie: 1000 dpi Butoane/rotite: 3/1 Interfata: USB Conector: DB9 cu pinout personalizat Dimensiuni standard Ergonomic ambidextru Protectie TEMPEST conform standard NATO SDIP27/2 Nivel A. Garantie 24 luni

Număr anunț
DA25129196
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA RASIROM (CUI 7061781)
Cod CPV
30237410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.270,15 RON
Valoare atribuită
27.270,15 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.270,15 RON

din 27.270,15 RON estimat