Atribuită Cumpărare directă

VENTILATOR AER (GAZE ARSE) LN2, PT. CAZAN RTFS 32-36, 230V/50HZ, 55W

Număr anunț
DA25120404
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "KADAR MARTON" COMUNA PANET (CUI 29029170)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL MURES SRL (CUI 12763600)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,93 RON
Valoare atribuită
831,93 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,93 RON

din 831,93 RON estimat