Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIA DIN SICAP TINE LOC DE COMANDA FERMA Manusi sintetice din nitril, nepudrate, lungi,recomandate pentru persoanele alergice la latex. Nr.de manusi din ambalajul unitar:100 buc (1 set) Forma universala, se potriveste ambelor maini. Marimi: S-670 CUTII M-870 CUTII L - 800 CUTII In conformitate cu normele: EN 455-1-2-3
- Număr anunț
- DA25126150
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
- Cod CPV
- 18424300-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.974 RON
- Valoare atribuită
- 25.974 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.