Atribuită Cumpărare directă

ALIMENTE; ULEI, ZAHAR, OREZ, LAPTE PRAF, FIDEA, BANZA TELEMEA, BRANZA TOPITA PASTE FAINOASE SCURTE - TUBURI

Număr anunț
DA25123131
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
15411200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.998,75 RON
Valoare atribuită
1.998,75 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
26.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.998,75 RON

din 1.998,75 RON estimat