Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta lunare efectuate dupa un program stabilit pentru instalatii de stins incendii compus din hidranti (intre 50-100 buc), drencere (intre 350-450 capete), sprinklere (intre 250-350 capete), statie de pompe. Servicii de interventie si reparatie la instalatia de stins incendiu in cazul aparitiei unei defectiuni.
- Număr anunț
- DA25133718
- Autoritate contractantă
- Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
- Furnizor / câștigător
- MLTR CONSULTING SRL (CUI 9175570)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403,40 RON
- Valoare atribuită
- 8.403,40 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.