Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare facultativa CASCO, Dacia Logan Techroad , 2019, valabilitate 12 luni. Data de incepere : 04.03.2020

Număr anunț
DA25124997
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR GALATI (CUI 17132847)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.353 RON
Valoare atribuită
1.353 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
25.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.353 RON

din 1.353 RON estimat