Atribuită
Cumpărare directă
Starter 260+260 buc,sig.USOL 20 buc,tub TLD 400 buc,tub neon 200 buc,becuri eco 160 buc,droser 20+40 buc,prize electrice 20 buc,intrerupator dublu 20 buc,sig.fuzibile 30 buc,prelungitoare 30 buc,butuc yala 30 buc,broasca usa 10 buc,racord flexibil 32 buc,robinet 10+6 buc,teava pexal 20,baterii bai 10 buc,hiuveta 4 buc,vas WC 4 buc,coturi 6+10 buc,fuioare canepa 4 buc.
- Număr anunț
- DA25124194
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- 3B SCH ELECTRIC SRL (CUI 32986061)
- Cod CPV
- 31680000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.363,88 RON
- Valoare atribuită
- 28.363,88 RON
- Data publicării
- 25.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.