Atribuită Cumpărare directă

Carne de porc

Număr anunț
DA25140502
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 (CUI 16028431)
Furnizor / câștigător
DICK SRL (CUI 16605181)
Cod CPV
15113000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398,94 RON
Valoare atribuită
398,94 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398,94 RON

din 398,94 RON estimat