Atribuită Cumpărare directă

Cilindru complet + piston 1 buc Rulment cu bile 2 buc Semering 2 buc Garnitura set 1 buc Garnitura toba 1 buc Deflector 1 buc Amortizor talpa 1 buc Protectie volanta 1 buc Bujie 1 buc Filtru carburant 1 buc Manoper

Număr anunț
DA25128354
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI 32521937)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI 35341558)
Cod CPV
42675100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.612,71 RON
Valoare atribuită
1.612,71 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.612,71 RON

din 1.612,71 RON estimat