Atribuită
Cumpărare directă
Pentru U.M.01028 Ghimbav 1 Pompă ulei Raba buc 1 2 Camera franare buc 2 3 Supapa 2 circuite AE 4110 buc 1 4 Supapa siguranta 4 circuite DR 4402 buc 2 5 Supapa Releu pneumatic buc 2 6 Supapă buc 2 7 Releu lumini Raba buc 2 8 Regulator presiune buc 1 9 Cilindru frana fata ARO buc 2 10 Supapa releu multipla mare buc 2 TOTAL =2246 Pentru U.M.01042 Curtea de Arges 1 Supapă RE 1101 buc 3 2 Releu regulator aer buc 3 3 Far faţă RABĂ buc 6 4 Cameră aer 650/16 buc 6 5 Far ARO 243D buc 6 6 Ştergător parbriz Aro buc 6 7 Racord flexibil sistem frânare RABĂ buc 6 8 Lampă spate (triplă) buc 5 9 Cilindru receptor ambreiaj buc 2 10 pompa alimentare combustibil buc 5 TOTAL =3236 Pentru U.M.01119 Brasov 1 Alternator Raba buc 1 2 Pompă amorsare cu filtru capsulat ARO 323 buc 1 3 Coroană dințată volantă motor DAC 665T buc 1 4 Pompa alimentare RABA buc 5 5 Releu tensiune 24V buc 3 6 Brat stergator parbriz lung RABA buc 6 7 Oglinda retrovizoare RABA buc 10 8 Radiator aeroterma RABA buc 1 9 Electopompa spalator parbriz 24V RABA buc 10 10 Supapa frana motor(opritor picior cabina) buc 6 11 Contact general RABA buc 6 12 Aripi cabina Raba buc 2 13 CUREA TRAPEZ.RABA 12,5X1300 buc 6 14 LAMELA STERGATOR PARBRIZ RABA buc 4 TOTAL =2202 Total =7684
- Număr anunț
- DA25154079
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
- Cod CPV
- 34310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.684 RON
- Valoare atribuită
- 7.684 RON
- Data publicării
- 28.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.