Atribuită Cumpărare directă

Execuție lucrări de reabilitare construcție a gradiniței din localitatea Bălțești Judetul Prahova, în cadrul proiectului “REABILITARE SI MODERNIZARE GRADINITA SAT PODENII VECHI NR.442, COMUNA BALTESTI, JUDETUL PRAHOVA”

Număr anunț
DA25138589
Autoritate contractantă
COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
Furnizor / câștigător
ADRIATERMO CIP CONSTRUCT SRL (CUI 29518109)
Cod CPV
45214200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427.311 RON
Valoare atribuită
427.311 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
03.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427.311 RON

din 427.311 RON estimat