Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 80g/mp 500 coli/top, IK Copy top 5 Folii plastic cu perforatii A4, 50 microni, 100file/set, cristal, Office Products set 1 Pix fara mecanism, medium, Bic Round Stic, albastru buc 60 Mapa prezentare A4, 10 file, Centrum buc 10 Dosar plastic cu sina, incopciat cu 2 perforatii, Noki buc 20 Notes autoadeziv 75x125mm, 100file, galben pal, InfoNotes buc 10
- Număr anunț
- DA25142788
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,99 RON
- Valoare atribuită
- 134,99 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.