Atribuită
Cumpărare directă
clor = 12 buc, detergent 2kg = 6 buc, manusi uf = 2 seturi, manusi= 1 buc, mop 200g= 4 buc, detergent = 6 buc, odorizant= 9 buc, sprei geam = 7 buc, sapun lichid= 13 buc, duck wc= 11 buc, pronto= 1 buc, cif=1 buc, calgon=1 buc, solutie suprafete=10 buc
- Număr anunț
- DA25137172
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
- Furnizor / câștigător
- HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 627,05 RON
- Valoare atribuită
- 627,05 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.