Atribuită Cumpărare directă

Manusi sintetice din nitril, nepudrate, lungi,recomandate pentru persoanele alergice la latex. Nr.de manusi din ambalajul unitar:100 buc (1 set) Forma universala, se potriveste ambelor maini. Marimi solicitate: S - 150 cut; M- 350 cut; L 60 cut In conformitate cu normele: EN 455-1-2-3

Număr anunț
DA25137473
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.160 RON
Valoare atribuită
6.160 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.160 RON

din 6.160 RON estimat