Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie dispozitive colectoare cu dozatoare de pungi - 6 buc. in vederea colectarii dejectiilor animalelor de companie din spatiile publice. Termen de furnizare: 2 luni. Durata contractului: 2 luni. Dimensiuni dispozitiv dozator: h=1,2 m; L=32 cm; l=20 cm, culoare verde, sistem de prindere cu 4 dibluri metalice,
- Număr anunț
- DA25138259
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
- Furnizor / câștigător
- DFS CENTER GRUP SRL (CUI 14866091)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.060 RON
- Valoare atribuită
- 12.060 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.