Atribuită
Cumpărare directă
STA?IE DE INTOXICARE PRATICO RATTI Sta?ie de intoxicare pentru amplasarea raticidelor. CARACTERISTICI Statiile de intoxicare sunt recipiente/cutii speciale ce permit mentinerea în siguranta a raticidelor. Momeala rodenticida trebuie introdusa într-un recipient corespunzator, pentru a fi protejata împotriva agentilor atmosferici, a înghitirii accidentale de catre copii, de catre speciile non-vizate si a raspândirii în mediul înconjurator. PRATICO RATTI este o sta?ie de intoxicare pentru ?oareci si sobolani, fabricata din material plastic turnat, este dotata cu o închizatoare de siguran?a. Este o sta?ie de intoxicare în care se utilizeaza momeala pentru deratizarea ariilor interne si externe. Sta?ia este versatila ?i adaptata oricarui tip de momeala (pasta, granule, cereale, cuburi parafinate, etc). Poate fi dotata cu tije metalice pentru cuburile parafinate sau cu tavi speciale din plastic. DIMENSIUNI Lungime 25 cm,La?ime 17,2 cm,Înal?ime 8,4 cm UTILIZARE Uz exterior (gradini / zone urbane / fabrici / gropi de gunoi/etc…) Uz interior (magazine/birouri/restaurante/locuinte/ferme/etc…) Mod de utilizare: deschideti capacul statiei, introduceti în interior momeala, închideti capacul si blocati-l, apoi fixati statia la perete sau în alte locuri frecventate de rozatoare, evitând obstructionarea intrarilor acesteia. SPIAAM
- Număr anunț
- DA25137595
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 24456000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 656,50 RON
- Valoare atribuită
- 656,50 RON
- Data publicării
- 26.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.