Atribuită Cumpărare directă

Mască chirurgicală tristratificată, cu 3 pliuri, prevăzută cu lamă nazală şi prindere cu benzi elastice. Mod de ambalare: 50 buc/ cutie

Număr anunț
DA25138459
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.120 RON
Valoare atribuită
3.120 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.120 RON

din 3.120 RON estimat