Atribuită Cumpărare directă

TAMPLARIE PVC CU GEAM TERMOPAN PENTRU O SUPRAFATA DE 6,69 MP (4 buc a 1,74 mp)

Număr anunț
DA25149218
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Blaj (CUI 1767070)
Furnizor / câștigător
POPAS GLASS SRL (CUI 17776015)
Cod CPV
45421112-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.367 RON
Valoare atribuită
2.367 RON
Data publicării
27.02.2020 00:00
Data finalizării
28.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.367 RON

din 2.367 RON estimat