Atribuită Cumpărare directă

Activitatii de instruire si pregatire in arta dansului popular cu copiii localitatii Uivar.Perioadat de desfasurare este de 10 luni incepand cu data de 01.03.2020.

Număr anunț
DA25136764
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Furnizor / câștigător
SAD SPORT VEST SRL-D (CUI 36778837)
Cod CPV
92000000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat