Atribuită Cumpărare directă

DULAP 2 USI , INTERIOR POLITE, INALTIME 210 CM 5 BUCATI X 756.30 RON TOTAL 3781.51 RON

Număr anunț
DA25125274
Autoritate contractantă
COMUNA UCEA (PRIMARIA) (CUI 4443477)
Furnizor / câștigător
OCTASS MOB SRL (CUI 21244440)
Cod CPV
39151000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.781,50 RON
Valoare atribuită
3.781,50 RON
Data publicării
25.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.781,50 RON

din 3.781,50 RON estimat