Atribuită Cumpărare directă

PUNGA FARMACEUTICA NR. 8 AN confectionata din hartie alba speciala cu dimensiunea de 11 cm latime 20,5 inaltime Rugam comanda pt 4000 buc

Număr anunț
DA25139425
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
ARKAS PRODEXIM SRL (CUI 14953341)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat