Atribuită
Cumpărare directă
În vederea încheierii contractului de furnizare ,,BĂNCI STRADALE ȘI COȘURI STRADALE DEȘEURI MENAJERE”, vă rugăm să depuneți următoarele documente: - Oferta financiara, prin care veți preciza dacă firma este plătitoare de TVA; -Certificat de înregistrare fiscală; - Declaratie pe propria raspundere de neîncadrare in prevederile art. 164, 165, 167 si 59 din Legea 98/2016; Pana la data de 03.03.2019, ora 16.00, aveti obligatia de a depune documentele mentionate mai sus, la registratura municipiului Drăgășani.
- Număr anunț
- DA25140493
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
- Furnizor / câștigător
- METALURGIA OVY NEGREA SRL (CUI 35838264)
- Cod CPV
- 34928400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.000 RON
- Valoare atribuită
- 33.000 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.