Atribuită Cumpărare directă

Cartus original HP laser Jet 1005(35A) cda 50/26.02.2020-deaconu

Număr anunț
DA25138324
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI 2627996)
Furnizor / câștigător
TIMI IMPORT EXPORT SRL (CUI 8354100)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,36 RON
Valoare atribuită
284,36 RON
Data publicării
26.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284,36 RON

din 284,36 RON estimat