Atribuită
Cumpărare directă
Millenium ST-95 Ideal pentru chitaristi,pianisti si dj construit din metal rezistent inaltimea scaunului, spatarului sunt ajustabile individual Inaltimea scaunului se poate ajusta de la 545 - 965 mm posibilitate de pliere sezut moale cu imitatie de piele Greutate: 6 kg Capacitate sustinere greutate: 120 kg. Culoare : Negru
- Număr anunț
- DA25146972
- Autoritate contractantă
- TEATRUL "REGINA MARIA" ORADEA (CUI 28570729)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 402,52 RON
- Valoare atribuită
- 402,52 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.